Üdvözöllek!

1. fejezet
Sziasztok én Januko vagyok 16 éves és a Sweer Amoris gimibe járok. Éppen egy halloween bulira készülünk. Amin lesz egy csomó rémisztő alak. Mára vége a sulinak hazamegyek holnap van a buli. Átjött a barátnőm Ennie elmentünk plázázni, vettünk új ruhákat smink cuccokat. Hazamentünk azt mondta hogy ottalszik nálam estére. Miután megfürödtünk csináltunk szemsaláltát meg csináltunk még puncsot (a pucsot azért mert piros és úgy néz ki mint a vér). Elaludtunk. Másnap reggel hatkor csörgött a telefonom. Felkeltünk. A buli csak nyolckor kezdődött. Megfürödtünk. Ennie csontváz, Januko múmia lett. Mire elkészültünk fél nyolc lett. Lassan elindultunk. A buszon taliztunk a többiekkel. A suliban mindenki izgatott volt. A buli másodperceken belül kezdődött. Az igazgatónő beszédett mondott mit szabad mit nem bla bla bla xd. Voltak rajta játékok is. Az első nekem annyira nem tetszett. Az volt hogy egy fiúval kell táncolni, persze én a suli legbénább fiúját kaptam. Utána jött a jelmez verseny. Na szerinetetk ki lett az első? Hát én és Ellie, mert két első helyezetet választottak. Hirtelen lekapcsolódott a villany és a fiúk odamentek a lányok mögé xd. Ez nem sok mindekinek tetszett. Mentünk házakhoz a mi kis tököcskéinkkel és mondtuk hogy csokit vagy csínyt. Hirtelen Ellie elájult nem tudni mért. Hívtuk a mentőket. Egy fél óra múlva ott is voltak. Én elkísértem. Az orvos azt mondta hogy ma éjszaka maradjon bent. Én is ottmaradtam vele. Sokat viccelődtünk. Voltak nálam magazinok azt nézzegettük, egy fél óra múlva már ott aludtunk mind ketten. Másnap az orvos azt mondta hogy hazamehetünk csak egy kis szédülés volt a tegnapi. Otthon (nálam) csináltam neki egy jó kis forró fürdöt. Sajna a bulinak lőttek de ez van. Ellie nagyon fáradt volt ezért el is aludt. 
 
2.fejezet
A következő napok gyorsan elteltek. Velem történt egy csodás dolog lett pasim Jolly. Jól elvoltunk egymással. A suliból már csak egy nap volt és utána nyáriszünet. Hurrá!!! Az utolsó nap hamar elment végre. Utána hazamentem és mit láttam ott volt Jolly azágyamban egy alsógatyában. Hát te meg mi francot keresel itt? Én csak megakartalak lepni téged. Ezután megtörtént a dolog. Még egy kicsit ott maradt de utána hazament. Én utána megfürödtem felvettem a pizsimet csináltam egy forró teát és elaludtam. Másnap reggel átjött Ellie elmentünk a szépségszalonba és csináltattunk új frizurát. Megkérdezte hoy elmegyek- a pizsipartijára, mondtam igen. Csak vennem kell egy új pizsit, találtam egy lila piszit meg is vettem. Hazamentünk, elkezdtem készülődni. Már egy kicsit sötét volt, hát elindultam. Egy fél óra múlva ott is voltam , én voltam az első. Mondta Ellie, hogy öltözzek ét pizsibe. Lassan elkezdtek beszállingózni a többiek is, ők is átöltöztek pizsibe. Beszélgettünk, utána jött egy kis szórakozás. Csukott szemmel sminkeltük ki egymást, negem Ellie festett én meg Elliet. Tök jól néztünk utána ki, mindeki olyan viccesen nézett ki. Találtam új barátokat: Viola, Relly, Minetta. Utána jött a hajfonás, mindenki nagyon jól font, kivéve én. Elérkezett a rémtörténet ideje. Minetta olyan rémisztőt mondott , hogy egy kicsit én is megijedtem. Ellie mondta, hogy azon fogja elkészíteni az első tréfát aki legelősször elalszik. Mégpedig Relly volt az. Nyomott a szájába tehszÍnhabot, kicsit fehúzta a pólóját és filctollal ráírta hogy: LÚZER. Én vittem egy kis csillámot azzal bekntük az arcát. Meg a többiek meg én is raktunk egy kicsit a szemünkre. Aztán elérkezett amikor mindeki nagyon fáradt volt így elaludtunk. Másnap reggel én keltem fel legkorábba így felébreszgettem lassan a többieket. Felkeltek ők is. Megreggeliztünk (gabonapelyhet ettünk). Utána sajna haza kellett mentünk mert Ellie anyukája dolgozott a gépen. Hazamentem. Leültem az ágyamra és felhívtam Jollyt hogy átjön-e. Azt mondta igen. Felvettem e legszebb ruhámat. Meg is jött. Beszélgettünk sokaz utána lementünk sétálni. Vett nekem egy plüssmackót. Hazamentem. Nagyon fáradt voltam így le dőltem.
 
 

Címkék

A címkék listája üres.